Čtvrtek 17.11. 2011
Hlásím se opět s jednou kratší aktualitou. Rozhodl jsem se, že postavím pevný a stabilní fotokryt, na který si zvěř zvykne a ze kterého budu moct fotografovat i třeba káně na újedi, což se mi se stanem neosvědčilo. Se stavěním mi pomáhá kamarád Lukáš a počítám, že o víkendu bude kryt dokončen. Zbývá ještě kostru zakrýt přírodním materiálem (větve keřů, seno, listí, drny) a kryt bude připraven. Přikládám pár fotek rozestavěného krytu. Zatím se mějte, až bude kryt dokončen, určitě ho vyfotím a opět zde něco krátkého napíšu.

Sobota 19.11. 2011
Dnes jsem dokončil maskování fotokrytu, jak můžete porovnat na fotce pod tímto příspěvkem. Zbývá ještě nějaká ta kosmetická úprava,ale z 95% je hotovo. Teď jen nezbývá než doufat, že to nějaký "inteligent" schválně nerozbije, ale věřím, že ne, protože je to na dost odlehlém místě. Ještě zbývá počkat na sníh a můžu nastražit něco pro káňata,pak jen čekat a čekat.... Zatím se nic moc fotit nedá, pořád mlhavo a sychravo. Doufám, že se počasí umoudří, lišky už jsem viděl 2.... tak se snad zase brzy s něčím zajímavým ozvu. Mějte se fajně.
17.11.2011 16:28:40
kovi.l
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one