Masters Of Rock 2011 - Vizovice


Před 14 dny jsem se vrátil ze festivalu Masters Of Rock, který jsem navštívil už po páté a který byl i tentokráte ve Vizovicích. Jako vždy to byla super akce plná výborné muziky, počasí se celkem vydařilo. Některé kapely mě zklamali (Kreayson), některé naopak nadchli (Powerwolf, Hysteria,Brainstorm,Rhapsody Of Fire, U.D.O.) a některé jsem bohužel neviděl a to i přesto, že jsem se na ně moc těšil a to především Twisted Sister, což mě velmi mrzí a také Airbourne. Nedá se nic dělat, nedá se stíhat všechno a v tom vedru a těch nabitých 4 dní muziky na to prostě někdy nejsou síly :) Díky novému tělu jsem si mohl dovolit pořídit snad lepší a zajímavější fotky a to zejména z večerních vystoupení, tak budu postupně přidávat fotky do galerie. Některé dám již dnes a další budou rozhodně následovat.

Koho to zajímá tak mrkněte, snad budete spokojeni :) Už teď se těším na další ročník, který by měl být speciální, protože festival slaví 10 ročník, mluví se o velkých jménech jako třeba IRON MAIDEN.... no necháme se překvapit, ale určitě se Pragokoncert bude chtít ukázat, protože je to nejlepší a nejnavštěvovanější festival v naší zemi. Třeba se tam s některými z vás příští rok potkáme.
31.07.2011 20:10:27
kovi.l
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one