Pár novinek....

Pár novinek.... - obrázek

Pár novinek.... - obrázek

Po delší pauze než jsem předpokládal, tu jsem opět, abych sem dal pár nových snímků a také něco málo napsal, co se od té doby dělo. Začnu níže slibovanýma fotkama z MORu 2010. Proč tu ještě nejsou? Inu, protože je jich strašně moc a nějak se nemůžu dohrabat konce.... proto raději nic už slibovat nebudu, jednou je sem dám a kdo by měl zájem nějaké už vidět, ať si vpravo klikne na odkaz "má fotogalerie na photoserveru" a tam jich už pár najde.
Teď přejdu k něčemu veselejšímu :)
Zhruba po roce a něco, jsem opět viděl mého kamaráda, super kolegu a milovníka přírody Václava Vašíčka (viz foto). Na jeho pozvání jsem k němu jel na víkend a strávil jsem u něj 3 super dny. Počasí nám sice nepřálo, ale to nás neodradilo.Václav mě provedl svým revírem a bylo to moc příjemné, viděli jsme hodně zvěře, dokonce jsme zahlédli i mou oblíbenou lišku, ale fotit se moc nedalo.Až poslední den jsme se dočkali, kdy před nás z lesa vylezl parádní kus srnce a my fotografovali... bylo to nádherné setkání, které i v tom nečase (mlha, ledový vítr) rozhodně stálo za to a právě proto má i ta fotografie zvláštní atmosféru.Dále se mi ještě u Václava povedelo vyfotit strakapouda a to poprvé v životě, pár dní poté jsem ho nafotil i zde u nás.Chtěl bych Vaškovi a jeho ženě moc poděkovat, bylo to super a rád se k vám zas podívám. Také doufám, že to Vaškovi vyjde a na jaře dorazí sem, pozvání jsem mu moc rád oplatil :)
Všechny fotky, které jsem nafotil u Václava přidávám do galerie a také veškeré fotky, které jsem vyfotografoval do dnešního dne i zde u nás, plus pár fotek kamarádky Dády, které tímto také moc děkuji za příjemné a zábavné fotografování v domácích podmínkách :)
To je pro tuto chvíli je to vše, díky za přízeň a mějte se fajn.
28.11.2010 19:52:36
kovi.l
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one