Plodné jaro

Nějak se mi pořád nedařilo sem něco napsat, jak začalo jaro nevím kam dříve skočit, je toho tolik na fotografování a já toho chci stihnout co nejvíce. Konečně jsem si slušně vyfotil čolka obecného, teď se líhnou různé druhy vážek, což je také zajímavé fotografování, létá již spousta motýlů, mezi tím vším samozřejmě pátrám po liškách, hlavně po mláďatech, nalezl jsem 2 nové nory a jednu jezevčí, jsou i obydlené, ale zatím jsem neměl moc štěstí. Chtělo by to tam trávit více času, zatím se mi to nedaří.

Také „slídím" po zajících a bažantech., ptáci již také hnízdí a do toho vše dost často prší… prostě jak jsem psal v úvodu, nevím co dříve, což je lepší, než kdyby nebylo co fotit. K tomu máme doma ještě mládě chameleona jemenského a toho také zkouším fotit. Do fotovoru jsem se také ještě nedostal. Několik snímků jsem již pořídil a postupně je dávám do galerie. V pondělí 20.5. již tradičně dorazí Václav a čeká nás týden fotografování, už se moc oba těšíme,  navíc s Václavem přijede prvně i jeho skvělá žena Jana a chystáme se okupovat Petra Koreluse pár dní v jeho rajónu okolo Chebu. Čeká nás toho opravdu hodně a tak pevně věřím, že opět budeme mít spousty fotografií a hlavně si užijeme spousty legrace a skvělých zážitků. Až vše proběhne, objeví se tu nějaký článek jak vše probíhalo, tak nám držte palce. Užívejte si jara a snad se nám zlepší počasí.

14.05.2013 20:29:47
kovi.l
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one