Přidané fotky...

Přidané fotky... - obrázek

Přidané fotky... - obrázek

Tak Vás všechny zase zdravím. Opět jsem byl fotit v parku a mimo sýkorek se mi úplnou náhodou, podařila vyfotit jedna velmi plachá, rychlá, ale i trochu zvědavá šelmička. Jedná se o Lasici kolčavu , která na mě vykoukla z díry pod pařezem. Skrčil jsem se k ní asi tak na metr a ona ještě párkrát a krátce vykoukla...stihnul jsem jen pár fotek a byla zas pryč :o). Jsem rád alespoň za to a s jednou z těch tří co sem dávám, jsem moc spokojen. Jinak se mi povedlo vyfotit Sýkoru babku, ale bylo to v mlze a šeru...čili je mázlá :o) , příště zkusím znova a snad Vám ji tu už budu moci ukázat. Brhlík mi zatím stále uniká, ale je to jen otázka času a budu se moc snažit vyfotit Mlynaříka dlouhoocasého, je to takový málo okoukaný a moc pěkný ptáček. Zatím se mějte fajn a pokud Vás to zajímá hurá do galerie na těch pár nových obrázků :o) .

 

19.1. 2007: Tak se mi už konečně povedlo zachytit Mlynaříka dlouhoocasého...dávám ho do galerie a k tomu ještě pár nových fotek.Konečně bylo i pěkné světlo a né jen mlha :o)

 

16.01.2008 16:52:33
kovi.l
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one