Stránky v novém kabátě a pár pokusů o fotografování u návnady

Jak jste asi poznali, byl jsem nucen dost předělat stránky, jelikož ty původní byli na již nepodporované verzi starého webgardenu a byli mi přesunuty na nový. S tím bylo bohužel spojeno dost předělávek a já přišel o několik miliónů nervových buňěk :D Zda je ta změna k lepšímu, či ne se uvidí a já si musím zvyknout na nové editování svých stránek.V menu je nově zařazena sekce video, kde budu dávat krátká videa z říše zvířat, která občas natočím, tak snad se rádi kouknete.
Po včerejším, téměř celodenním předělávání stránek (počasí bylo stejně opět na draka) a po včerejší předpovědi počasí na dnešní den, jsem se rozhodl, že dnes ráno vyrazím k lesíku na pole, kde mám postavený pevný kryt a opět se pokusím (stejně jako před týdnem) na trochu návnady nalákat Káně lesní.Nebudu to dále protahovat, seděl jsem tam 4h a nemám ani jednu fotku. Téměř jsem vyfotografoval straku, která mi 2x sedla před objektiv, ale poprvé jsem nestihl vůbec nic a podruhé jsem hnul s objektivem o 1cm abych ji měl celou v záběru a byla zas pryč. Poté se téměř naskytl zajímavější úlovek a to krkavec. Těsně nad zemí prolétl nad návnadou, to se opakovalo ještě jednou, ale pokaždé odlétl a nesedl si, bohužel. To samé se mi přihodilo i minulý víkend, jenže to mi tam 2x proplachtila káně. Nevzdávám to a věřím, že je to otázka času, kdy se některý snímek povede. Jsou to ostatně velmi ostražitá a chytrá zvířata. Nelenil jsem a "nainstaloval jsem na pole k návnadě pár odsedávacích větví, uvidíme zda to k něčemu bude. Každopádně se opět těším na víkend, kdy tam znovu vyrazím.
04.02.2013 15:36:40
kovi.l
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one