Václav je tu!Včera podle plánu, konečně dorazil Václav Vašíček, abychom si spolu opět zafotili, tentokrát tady v našem revíru. Hned, ještě včera navečer, jsme vyrazili a viděli i pár srnčího a nějakého toho zajíce a bažanta. Naplánovali jsme program na dnešní den a ráno ve 5h vyrazili směrem na pole k lesíkům-remízkům.Narazili jsme poměrně na dost kusů srnčího, pěkné chvíle jsme strávili i v přítomnosti zajíce a poté cestou domů se zastavili v parku, kde si Vašek vyfotografoval poláka chocholačku, kachnu divokou a krásného mlynaříka dlouhoocasého, dokonce severskou formu.


Momentálně jsme po obědě, odpočíváme a prohlížíme fotografie, něco se nafotografovat celkem i povedlo a já mám radost, že Vašek odtud bude mít nějaké pěkné fotky. Ještě chvíli budeme nabírat sílu a ještě vyrazíme odpoledne znovu minimálně do parku. Dopoledne se tam moc fotografovat nedalo, ale odpoledne by to mělo být lepší a doufám, že se ukáže i veverka. Zítra má být deštivo, doufám,že se ta předpověď nevyplní, máme v pláno fotit z fotovoru, uvidíme jak se to nakonec vyvrbí. Zítra tu případně budu opět informovat.
26.05.2011 13:17:20
kovi.l
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one