Závěr roku


Po delší pauze o sobě dávám vědět. Díky práci a především špatnému počasí, jsem zhruba poslední měsíc, neměl moc příležitostí k fotografování, ale díky předpovědi počasí, která slibuje od něděle 25.12. jisté zlepšení a také díky tomu, že od dneška jsem až do konce roku doma, budu mít možnost být pořád v přírodě a snažit se něco vyfotografovat. Zítra na štědrý den se vydám k lesu abych přinesl něco málo na zub zvěři a také neopomenu přilepšit ptákům v parku. Od již zmíněné neděle, až do konce roku, se opět vydám po stopách lišky a příležitostně i dalších zvířátek. Tak si užívejte vánočních svátků a doufám, že budu mít možnost, ukázat vám tu co nejdříve nějaký fotoúlovek :)


Sobota 24.12. 2011  15:15

Jak jsem včera psal, dnes kolem poledne, jsem vyrazil přilepšit ptáčkům do parku a i na pole k lesu ostatní zvěři. I přesto, že bylo a pořád je, dosti netypické prosincové počasí, to znamená, asi 3-6 stupňů, ledový vítr a do toho déšť, zahlédl jsem na jednom poli myškovat lišku, chvíli jsem ji sledoval a pak jsem pokračoval až k lesu, kde je postavený kryt, tam jsem vysypal zvěři něco málo na zub, když už je ten štědrý den. Chvilku jsem se zdržel v krytu a pak pomalu vyrazil domů do teplíčka :)
23.12.2011 14:26:16
kovi.l
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one