Aktuálně - obrázek

Aktuálně - obrázek

Všechny Vás zdravím... vrátil jsem se z krátké návštěvy Českého Švýcarska, sice se mi nepovedlo vyfotit vše co jsem si plánoval, ale pár fotek sem přesto brzo umístím. Musím poděkovat Bobulovi, jako můj kolega a kamarád se mě ujal jako průvodce, bez něj bych asi neviděl skoro nic :o) ... tímto zdravím i jeho bezva ženu Pavlu.... díky Vám oběma a doufám, že se zas brzo uvidíme a podnikneme další "fotovýlet". Tak se zatím všichni mějte fajn...brzo se zas ozvu.
Další ocenění - obrázek

Další ocenění - obrázek

Digitální zrcadlovka PENTAX K10D získala cenu “EISA European Camera of the Year 2007-2008”
PENTAX Corporation s radostí oznamuje, že digitální zrcadlovka s výměnnými objektivy PENTAX K10D, poprvé představená evropskému trhu v listopadu 2006, byla zvolena jako “EISA European Camera of the Year 2007-2008” (Evropský fotoaparát roku 2007-2008) prestižní organizací European Imaging & Sound Association (EISA).
EISA je organizací, ve které je téměř 50 předních časopisů, z 18 evropských zemí, zabývajících se foto, video, audio, domácím kinem a mobilní elektronikou. Každoročně vybírá EISA vynikající produkty ze všech produktů představených evropskému trhu v předchozím roce a uděluje jim cenu.
EISA panel se usnesl, že PENTAX K10D je ideálním fotoaparátem pro pokročilé uživatele a milovníky fotografie. Má rozlišení 10.2 efektivních megapixelů, mechanismus pro redukci vlivů otřesů PENTAX-original SR (Shake Reduction), který zajišťuje ostré a jasné snímky i při delších expozičních časech. Navíc velmi výkonný A/D konvertor nabízí rozlišovací schopnost 22 bitů, pro věrný převod velkých datových souborů a umožňuje K10D zaznamenávat snímky s vysokým rozlišením při zachování věrných barev pomocí nového obrazového převodníku. Navíc voděodolná a prachotěsná konstrukce K10D umožňuje fotografovat i za ztížených podmínek.
PENTAX K10D byl již oceněn jako Nejlepší DSLR Expert v Europě pro 2007 organizací Technical Image Press Association (TIPA) a získal Camera Grand Prix 2007 Camera Journal Press Club (CJPC) v Japonsku. Získáním ceny EISA European Camera of the Year 2007-2008, vyhrál K10D všechny tři hlavní ceny v Evropě a Japonsku.
Nové fotky... - obrázek

Nové fotky... - obrázek

Středa 15.8. 2007 ...právě jsem se vrátil z toulek po Krušných horách a ještě za tepla dávám pár snímků do sekce krajina... až zpracuji více fotek tak přibudou ještě nějaká makra a ještě krajinka... jinak trpělivě očekávané objektivy stále nic... :o)

Neděle 5.8. 2007  ....dnes jsem přidal 3 fotografie v sekci makro...pořád trpělivě vyčkávám na nové objektivy, pak snad bude více nových fotek...vše zatím fotím seťákem 18-55mm.

Ocenění pro K10D - obrázek

Ocenění pro K10D - obrázek

Pentax K10D získal prestižní cenu Camera Grand Prix 2007
Pentax K10D je absolutním vítězem mezi 158 fotografickými produkty, které byly uvedeny na světový trh mezi 1. 4. 2006 až 31. 5. 2007. O vítězi rozhodla 49 členná porota ze zástupců odborného fotografického tisku, technických a fotografických expertů a profesionálních fotografů. U K10D byla ceněna nejen vysoká vybavenost funkcemi, ale rovněž úroveň řešení Shake Reduction (anti-shake), systém pro odstraňování prachu (Dust Removal system) a udržba povrchu senzoru CCD, prachotěsná a voděodolná konstrukce, která byla dosud v této kvalitě používáná jen u profesionálních fotoaparátů, kvalita obrazu a kompatibilita se všemi objektivy Pentax
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one