Klikněte :o) - obrázek

Klikněte :o) - obrázek

Mnoho štěstí
v kouzlu vánoc,
v záři světel stromečku,
ať zdraví, láska a klid zavítají
i do Vašeho domečku.
Lásku, radost na vánoce,
také štěstí v novém roce.
Ať vás láska stále hřeje,
z upřímného srdce přeje... Láďa "Kovi"
Cejn pro Sama... - obrázek

Cejn pro Sama... - obrázek

...dávám již dříve slíbenou fotku speciálně pro Samstationa :o) tak si ji užij :o)))

Same...klikni na ní a otevře se ti větší...to jistě "oceníš".  =o))

Pár nových fotek... - obrázek

Pár nových fotek... - obrázek

...po delší odmlce jsem opět přidal pár koukatelných (snad) fotek. Momentálně je málo času na focení a teké počasí příliš nepřeje....už dlouho se chystám pořídit nové fotky a doufám, že už se mi to brzo podaří. Také se velmi brzo chystám dát na stránky nové ankety aby tu nebyla taková nuda a pořád se tu něco dělo... Díky za podívání a budu rád, když něco i písnete do diskuze
Další várka fotek - obrázek

Další várka fotek - obrázek

Tak Vás po kratší pauze opět všechny zas zdravím. Dnešní neděli jsem měl celkem nabitou. Měl jsem naplánováno fotit východ slunce od zamlženého rybníka nedaleko Chomutova. Vypadalo to asi takto: Dnes ve 4:30 budíček, 4:50 odjezd do Chomutova, 5:20 příjezd do Chomutova a cesta k mému bratrovi se kterým jsem byl domluven. Sbalili jsme si vše potřebné, já fotobatoh se vší výbavou :o)  a bratr kolosální výbavu na ryby (jak jeho přítelkyně trefně poznamenala: Vy jedete snad do Norska). Pak jsme sedli na kola a frčeli asi 5km na zmíněný rybník. Zhruba v 6:30 jsme byli na místě... bratr mi zapůjčil broďáky a já se hnal do vody najít nějaké pěkné místo na focení (viz. průvodní fotečka této aktuality) ....nebudu dál vypisovat popis celého dne....byli jsme tam do 15h...já nafotil spoustu fotek které můžete shlédnout v galerii, zvířata, makro, krajina a příroda. Pro doplnění...brácha chytil 12 cejnů .o))) ....tak se tedy mrkněte a doufám, že se Vám něco bude líbit  =o)
Nové fotky... - obrázek

Nové fotky... - obrázek

...právě před chviličkou, jsem se vrátil z Podkrušnohorského zooparku a hned přidávám pár fotografií, které jsou koukatelné. Zatím jich je 13 a je možné, že ještě nějaké přibudou. Tak se mrkněte do galerie, přidal jsem podsekci nazvanou "Podkurušnohorský Zoopark".
Masters Of Rock... - obrázek

Masters Of Rock... - obrázek

...konečně jsem se dostal k tomu, abych dodal zbytek fotek z této skvělé akce. V sekci galerie a v podsekci Masters Of Rock najdete všechny fotky, které jsem tam pořídil. Byl to pro mě první ročník na kterém jsem zjišťoval "co a jak" a doufám, že příští rok budou fotky ještě lepší a třeba i zajímavější. Tak se mrkněte aspoň na tyto, snad se Vám tam něco zalíbí :o) Mějte se fajn.
...tak konečně mi dorazil i objektiv Tamron AF 70-300mm 1:4-5.6 Tele-Macro LD Di a mám výbavu komplet. Trvalo to celkem dost dlouho (viz ostatní zprávy níže), ale už je to doma. Přidal jsem i pár nových fotek....a jelikož má být chvilku pěkně, tak vyrazím vyzkoušet nová skla a pokud se zadaří něco sem zas přihodím ať se máte na co koukat. Mějte se L.
...přidal jsem dvě nové ankety tak pokud máte chuť tak hlasujte, zajímají mě odpovědi, děkuju. Navíc jsem přidal do galerie sekci dokumenty / momentky a pro začátek hned jednu fotku, tak číhněte.
Nové fotky - obrázek

Nové fotky - obrázek

Pondělí 3.9. 2007...  tak konečně jsem přidal fotky z toulek po Českém Švýcarsku, je jich zatím jen pár, ale další budou velmi brzy následovat, pár jich určitě přihodím ještě dnes. Najdete je v galerii v sekci krajina. Snad  Vám aspoň trochu padnou do oka. Pevně doufám, že se brzo vrátím na místo činu a konečně vyfotím vše, co jsem plánoval a teď nestihl. Zatím se mějte krásně.

PS: Jen pro zajímavost... dnes mi konečně dorazil objektiv Pentax 50-200mm na který jsem čekal od 6.6. 2007 viz zprávička o něco níže :o) Tak kdo chcete objednávat objektivy Pentax víte co Vás čeká 8o)))

Nový firmware 1.30 - obrázek

Nový firmware 1.30 - obrázek

Firmware 1.30 přináší podporu SDM objektivů. Krom toho obsahuje i předchozí opravy z verzí 1.10 až 1.20. Najdete ho v sekci ostatní i s obrázky a info o nových objektivech Pentax
Všechny fotografie na mém webu podléhají autorským právům © Jakékoli jejich použití bez mého souhlasu je zakázáno!! © Photo By Kovi 2007 - 2017
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1920x1080px
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one